Як правильно вибрати склопакет для вікна

Як правильно вибрати склопакет для вікна

Скляна частина будь-якого вікна займає більше 90% площі вікна. Критерії вибору склопакета найважливіші в плані підбору» теплого «і» тихого " вікна. Ми розповімо вам як вибрати склопакет для вікна на основі безлічі параметрів, властивостей і особистих переваг.

Чому склопакет "тепліше"»

Вікна з ПВХ і євробрусу набагато тепліше старих дерев'яних вікон і основна заслуга цьому – склопакет.

У сучасному склопакеті скла розміщені дуже близько, на відстані менше 18мм один від одного. Саме це дає "тепло" сучасним вікнам. Так як при зменшенні відстані між стеклами до таких параметрів, майже повністю виключають переміщення повітря між стеклами. В результаті тепло від внутрішнього скла не так швидко передається на зовнішнє і в результаті не переходить на вулицю. Але потрібно не забувати, що відстань між стеклами, це лише частина всієї конструкції.

Скільки камер повинен мати склопакет?

Склопакети можуть бути одно - або двокамерними. Але потрібно не забувати, не тільки від холоду рятують склопакети, але і впливають на звукоізоляційні характеристики вікна в цілому. І чим більше камер, тим звукоізоляція краще.

Пластикові та дерев'яні вікна з однокамерними склопакетами підходять більше до південних широт. У місцях, де взимку приміщення опалюються погано, такі склопакети взагалі не встановлюють, тому що їх теплоізоляційні властивості дуже низькі. З такими вікнами ви будите переплачувати за опалення, однокамерні склопакети часто запотівають через конструкційних особливостей. Чимало людей вибирають однокамерні варіанти через дешевизну, але для нашої кліматичної зони і холодних зим обов'язково потрібно вибирати як мінімум двокамерні склопакети.

Також кількість камер в склопакеті впливає на звукоізоляцію вікна в цілому. Чим більше камер в склопакеті, тим звукоізоляція буде вище, що особливо важливо жителям галасливих вулиць.

Яке скло використовується в склопакетах?

Скла використовуються різні, починаючи від товщини 4мм і закінчуючи різноманітними типами скла. Стандартне скло, яке використовується у вікнах ПВХ і евробрусе -4 мм. Якщо бажаєте покращити ізоляційні властивості склопакета – можна поставити скло 6мм. Енергозберігаюче скло — i-скло, може бути 4i і 6i, тут ізоляційні властивості дуже високі, але ціна їх трохи вище, скла I напиленням повинні не випускати тепло з приміщення. Воно пропускає світло, але не теплові випромінювання. Скло можуть не тільки не випускати тепло з дому, але і не впускати його з вулиці. Таке скло називається solar I-скло і його потрібно встановити на внутрішній частині склопакета. За рахунок цього, теплові випромінювання не вийдуть з кімнати, а якщо на зовнішній стороні, з вулиці, поставити скло solar – то воно не дозволить прогрівати приміщення від сонця. І не треба турбуватися, що взимку сонце не обігріє, в цей час воно і так майже не дає тепла, а ось влітку – без кондиціонера важко. Тому однозначно варто встановити зовнішнє скло solar і в квартирі відразу стане прохолодно, а I-скло збереже теплоту в приміщенні.

Газонаповнення камер склопакетів.

У класичному склопакеті між стеклами знаходиться повітря, який ретельно ізольований від зовнішнього середовища. Але бувають варіанти, коли простір між стеклами заповнюють інертним газом аргоном. Це дозволяє поліпшити теплоізоляційні властивості на 5%. За рахунок цього можна утримати мінімум на 25% більше тепла, що йде на вулицю. До того ж склопакети заповнені інертним газом і «тихіше».

Дистанційні рамки.

Дистанційні рамки, це рамки, які задають відстань між стеклами. Вся справа в містку холоду, який проходить через дані рами. У стандартному склопакеті використовується алюмінієва дистанція. Хоча в ідеалі, краще використовувати сучасну дистанційну рамку THERMIX яка виготовляється з високоякісного поліпропілену, за рахунок чого в кілька разів збільшується теплоізоляційні властивості вікна.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати відповідний склопакет саме для вашого вікна!



Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!