Як правильно вибрати склопакет для вікна

Як правильно вибрати склопакет для вікна

Скляна частина будь-якого вікна займає більше 90% площі вікна. Критерії вибору склопакета найважливіші в плані підбору» теплого «і» тихого " вікна. Ми розповімо вам як вибрати склопакет для вікна на основі безлічі параметрів, властивостей і особистих переваг.

Чому склопакет "тепліше"»

Вікна з ПВХ і євробрусу набагато тепліше старих дерев'яних вікон і основна заслуга цьому – склопакет.

У сучасному склопакеті скла розміщені дуже близько, на відстані менше 18мм один від одного. Саме це дає "тепло" сучасним вікнам. Так як при зменшенні відстані між стеклами до таких параметрів, майже повністю виключають переміщення повітря між стеклами. В результаті тепло від внутрішнього скла не так швидко передається на зовнішнє і в результаті не переходить на вулицю. Але потрібно не забувати, що відстань між стеклами, це лише частина всієї конструкції.

Скільки камер повинен мати склопакет?

Склопакети можуть бути одно - або двокамерними. Але потрібно не забувати, не тільки від холоду рятують склопакети, але і впливають на звукоізоляційні характеристики вікна в цілому. І чим більше камер, тим звукоізоляція краще.

Пластикові та дерев'яні вікна з однокамерними склопакетами підходять більше до південних широт. У місцях, де взимку приміщення опалюються погано, такі склопакети взагалі не встановлюють, тому що їх теплоізоляційні властивості дуже низькі. З такими вікнами ви будите переплачувати за опалення, однокамерні склопакети часто запотівають через конструкційних особливостей. Чимало людей вибирають однокамерні варіанти через дешевизну, але для нашої кліматичної зони і холодних зим обов'язково потрібно вибирати як мінімум двокамерні склопакети.

Також кількість камер в склопакеті впливає на звукоізоляцію вікна в цілому. Чим більше камер в склопакеті, тим звукоізоляція буде вище, що особливо важливо жителям галасливих вулиць.

Яке скло використовується в склопакетах?

Скла використовуються різні, починаючи від товщини 4мм і закінчуючи різноманітними типами скла. Стандартне скло, яке використовується у вікнах ПВХ і евробрусе -4 мм. Якщо бажаєте покращити ізоляційні властивості склопакета – можна поставити скло 6мм. Енергозберігаюче скло — i-скло, може бути 4i і 6i, тут ізоляційні властивості дуже високі, але ціна їх трохи вище, скла I напиленням повинні не випускати тепло з приміщення. Воно пропускає світло, але не теплові випромінювання. Скло можуть не тільки не випускати тепло з дому, але і не впускати його з вулиці. Таке скло називається solar I-скло і його потрібно встановити на внутрішній частині склопакета. За рахунок цього, теплові випромінювання не вийдуть з кімнати, а якщо на зовнішній стороні, з вулиці, поставити скло solar – то воно не дозволить прогрівати приміщення від сонця. І не треба турбуватися, що взимку сонце не обігріє, в цей час воно і так майже не дає тепла, а ось влітку – без кондиціонера важко. Тому однозначно варто встановити зовнішнє скло solar і в квартирі відразу стане прохолодно, а I-скло збереже теплоту в приміщенні.

Газонаповнення камер склопакетів.

У класичному склопакеті між стеклами знаходиться повітря, який ретельно ізольований від зовнішнього середовища. Але бувають варіанти, коли простір між стеклами заповнюють інертним газом аргоном. Це дозволяє поліпшити теплоізоляційні властивості на 5%. За рахунок цього можна утримати мінімум на 25% більше тепла, що йде на вулицю. До того ж склопакети заповнені інертним газом і «тихіше».

Дистанційні рамки.

Дистанційні рамки, це рамки, які задають відстань між стеклами. Вся справа в містку холоду, який проходить через дані рами. У стандартному склопакеті використовується алюмінієва дистанція. Хоча в ідеалі, краще використовувати сучасну дистанційну рамку THERMIX яка виготовляється з високоякісного поліпропілену, за рахунок чого в кілька разів збільшується теплоізоляційні властивості вікна.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам вибрати відповідний склопакет саме для вашого вікна!

Реставрація вхідних дверей. Заміна МДФ накладки

Реставрація вхідних дверей. Заміна МДФ накладки

Декоративні панелі МДФ з ПВХ-поліпшення якісних характеристик і збільшення терміну служби металевих дверей. Сталеві двері, перш за все, є надійним захистом вашого житла, своєрідним бастіоном оборони. Зараз одним з важливих вимог до дверей є естетичний вигляд. Із застосуванням декоративних панелей для дверей крім естетичних якостей поліпшуються функції безпеки і надійності металевих дверей.

Накладка з МДФ з плівкою ПВХ:

 •  Надійність і міцність;
 • Високотехнологічний матеріал проходить кілька рівнів контролю якості і є абсолютно безпечним для здоров'я людини;
 • Представлений величезний спектр колірної гами МДФ-панелей і їх художнього оформлення, що дає можливість втілити в життя будь-яке бажане дизайнерське рішення;
 • нанесення на МДФ плівки ПВХ здійснюється методом вакуумного пресування з попереднім нанесенням на основу спеціального клейового складу;
 • Низька, в порівнянні з іншими накладками, ціна;
 • У разі використання на поверхні металевих дверей збільшуються рівень тепло-і шумоізоляції;
 • Практикується виготовлення МДФ-накладок за ескізом клієнта.

Ремонт вхідних дверей

Останнім часом збільшується актуальність послуги з оновлення та модернізації металевих дверей. Металеві двері, встановлена 10-15 років тому морально і технічно неминуче застаріває. Втрачається зовнішній привабливий вигляд дверей, занепадає і затирається оббивка. Нерідко псують двері домашні тварини. Постає дилема: або встановлювати нову вхідні двері або вдосконалити реставрувати вже наявну. Варіант з установкою нової металевих дверей вимагає додаткових витрат і в багатьох випадках не виправданий. Рішенням проблеми може стати установка декоративної дверної накладки з МДФ з плівкою ПВХ.

Установка МДФ і ПВХ панелей на вхідні двері

Установка дверних накладок МДФ дозволяє оновити і поліпшити зовнішній вигляд вхідних дверей, а також створить індивідуальний і сучасний дизайн.
Модернізація дверей відбувається наступним чином: замовник викликає замірника зі зразками готових малюнків і квітами плівок ПВХ. Після вибору малюнків і кольорів зовнішньої і внутрішньої сторін вхідних дверей робиться замовлення і протягом всього 1-2 днів проводиться виготовлення дверних накладок. Клієнт може замовити дверні накладки з установкою або без неї, можлива самостійна установка дверних накладок.

Окремо хотілося б звернути увагу на великий вибір готових малюнків, що застосовуються при виготовленні дверних накладок - в нашому архіві більше 280 варіантів малюнків, а також на можливість виготовлення дверних панелей МДФ за ескізами замовника

Розсувні системи ROTO Patio. Переваги фурнітури

Розсувні системи ROTO Patio. Переваги фурнітури

При численних перевагах у орних вікон є один маленький недолік: їм потрібно багато місця при відкриванні стулок. Тому в нашій виробничій і торговій програмі з'явилися конструкції, забезпечені фурнітурою Patio. Вони поєднують в собі переваги зсувної техніки відкривання і поворотно-відкидний — економлячи місце, зсуваються в сторону і так само легко відкидаються.
Виробник фурнітури Patio-лідер світового фурнітурного ринку Roto Frank AG (Німеччина). Саме фурнітуру цього виробника ми використовуємо в своїх віконних конструкціях - так що якість перевірена часом, нашим власним досвідом і всесвітнім визнанням представниками віконної галузі.

Застосування фурнітури Patio:

Roto Patio ідеально підходить для вікон і дверей, які повинні відкриватися повністю і при цьому не займати багато місця:

 • Для великих вікон і дверей,
 • Вихід на лоджію або балкон (в тому числі на не засклений балкон),
 • Вітражі, тераси для заміських будинків,
 • Вихід для зимового саду.

Стулки, оснащені фурнітурою Patio, можуть:

 • зсуватися
 • відкидатися і зрушуватися;
 • відкидатися.

Відкриття конструкцій Patio:

 • R (праве) — ручка встановлюється тільки праворуч і стулка зсувається вліво.
 • L (ліве) - ручка встановлюється тільки зліва і стулка зсувається вправо.

Примітка: таке розташування стулки передбачено виробником для коректного руху стулки і роботи в режимі провітрювання.

Управління паралельно-зсувною фурнітурою, за допомогою ручки

Всі функції здійснюються однією ручкою: розмикання стулки, відкидання її, відкривання і закривання зрушенням, механічне закривання і замикання стулки.

Примітка: для конструкцій Patio використовуються спеціальні ручки, вони довші за звичайні стандартні ручки і міцніші. Довжина стандартної ручки 114 мм, Довжина ручки Patio - 156 мм.

Максимальні / мінімальні габарити стулок Patio.

мінімум / максимум
висота від 841 до 2240
ширина від 640 до 1090

Переваги Roto Patio

Переваги Roto Patio:

 • Повноцінна по теплотехніці і герметизації конструкція;
 • Система забезпечена інтегрованою механічною засувкою, яка підштовхує стулку по всій ширині при закриванні, в результаті зрушення закінчується автоматичним стопорінням;
 • Стандартний комплект забезпечений протизламними елементами, що відповідає базовій безпеці в найбільш вразливих місцях. Протизламний запор стулки перешкоджає відкриванню зовні і оберігає від злому;
 • Ножиці механізму переміщаються синхронно, що гарантує рівномірне притискаюче зусилля по всій ширині стулки-це особливо важливо для вікон і дверей великої ширини

Догляд за фурнітурою. Догляд за гумовими ущільнювачами

Догляд за фурнітурою. Догляд за гумовими ущільнювачами

Віконні конструкції з дерева не вимагають значних витрат часу і коштів для забезпечення догляду.Основним завданням є захист віконного блоку після монтажу на весь період проведення ремонтно-будівельних робіт і збереження його первісного зовнішнього вигляду. В процесі монтажу виріб може бути упаковано в поліетиленову плівку з однієї (внутрішньої) або двох сторін спеціальним чином, без контакту з лицьовими поверхнями дерев'яного профілю. Рекомендується зберегти зазначену упаковку до останніх етапів фінішної обробки укосів (зовнішніх або внутрішніх).

Установка євровікна і обробка отвору

Перед фінішної шпаклівкою укосу в місці примикання до віконного блоку демонтаж захисної поліетиленової плівки виконується наступним чином:

 •  потягнути всередину поліетиленову плівку і одночасно підрізати її гострим ножем без пошкоджень дерев'яного профілю;
 • захистити поверхню дерев'яного бруска в місці примикання укосу паперової (малярської) самоклеящейся стрічкою (рекомендується купувати в магазині, заводського виробництва);
 • провести фінішну шпаклівку місця примикання укосу до віконного блоку. Малярська стрічка повинна бути видалена з поверхні вікна не пізніше, ніж через 2 дні з зовнішньої сторони (особливо в літній час) і через 10 днів з внутрішньої сторони. У разі великого часового проміжку між шпаклюванням укосів і фінішної фарбуванням рекомендується видалити малярську стрічку, а при необхідності наклеїти знову.

Догляд за дерев'яним вікном

В результаті несвоєчасного видалення малярської стрічки її клейова основа міцно зчіплюється з поверхнею акрилового оздоблювального лаку і процес видалення захисної стрічки стає вкрай трудомістким, часто вимагає додаткових витрат пов'язаних з роботою фахівця фірми-виробника продукції. При проведенні в приміщенні зварювальних робіт або робіт з використанням відрізний машинки («болгарки») вироби повинні бути надійно захищені від попадання розпечених частинок металу на поверхню скла і дерев'яного профілю.

Для підтримки правильного функціонування виробів необхідно регулярно один раз на рік проводити періодичне обслуговування віконних конструкцій. До періодичного обслуговування виробів відноситься:

 • мастило рухомих елементів фурнітури;
 • смазка подвижных элементов фурнитуры;
 • перевірка та очищення гумового ущільнення;
 • огляд кріпильних елементів;
 • обробка зовнішніх площин дерев'яних профілів.

За склопакетом не потрібно ніякого спеціального догляду, за винятком захисту його від будь-яких механічних впливів, здатних порушити його герметичність.

Догляд за дерев'яними профілями

Дерев'яні профілі віконного блоку оброблені високоякісним водорозчинним лаком для зовнішніх робіт виробництва Німеччини. Оздоблювальний лак утворює пластичне декоративне покриття, яке виконує наступні функції:

 • захист деревини від дощової вологи;
 • захист деревини від сонячних променів (ультрафіолету);
 • пластична робота покриття в умовах незначної зміни геометрії дерев'яних профілів, пов'язаного з перепадами параметрів температури і вологості (зовні і всередині приміщення);
 • декоративна функція (колір, різні варіанти обробки).

Не допускається потрапляння на дерев'яні профілі штукатурних розчинів, будь-якого складу, шпаклівки, фарби зважаючи на можливе утворення темних плям і пошкодження покриття в процесі видалення зазначених складів. Для віконних блоків, виготовлених з пористих порід деревини: дуб, червоне дерево (Меранті) потрібно також, ретельна захист від будівельного пилу протягом усього часу виконання ремонтних робіт.

Обслуговування профілю з євробрусу

Обслуговування віконних профілів з дерева слід проводити з використанням спеціального комплексу по догляду за вікнами.

У комплекс входять рідина для очищення (миття) профілів (в залежності від забрудненості застосовується в нерозбавленому вигляді або розбавляється на 50%)і захисна поліроль на основі натурального воску для обробки зовнішніх поверхонь вікна, яка покращує водовідштовхувальні функції покриття і заповнює мікропошкодження (наприклад,вплив граду, пилових бур і т.д.).

Догляд за фурнітурою

Всі елементи фурнітури слід охороняти від забруднення. Для збільшення терміну її використання і збереження бездоганного зовнішнього вигляду не менше одного разу на рік змащувати всі рушійні складові частини маслом не містить смол і кислот (наприклад, технічним вазеліном або машинним маслом). Не допускається застосування чистячих засобів, що порушують антикорозійне покриття фурнітури.

Догляд за гумовими ущільнювачами

Ущільнювачі виготовлені з сучасного матеріалу, який, тим не менш, схильний до природного старіння. Для збереження його еластичності необхідно один раз на рік очищати гумове ущільнення від бруду і протирати спеціальними засобами, при цьому використовуйте для обробки добре вбирає тканину. Після цього ущільнення залишаться еластичними і водовідштовхувальними. Гумові ущільнювачі не повинні стикатися з концентрованими миючими засобами або олійними субстанціями.Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!